galerii | kasulik teada | tooted | tegevusalad | firmast
TOOTED
Untitled Document

ASYB seeria mudelid on varustatud PLASMA õhupuhastussüsteemiga, mis garanteerib tunduvalt kõrgema siseõhu kvaliteedi. Imetillukesed tolmuosakesed tõmbuvad elektrostaatilise filtri pinnale, kus neid on hiljem võimalik lihtsa vaevaga veega maha pesta. Lisaks toodab PLASMAsüsteem väikses koguses osooni ning lagundab ebameeldivad lõhnad, viirused ja bakterid.

graafik

graafik
graafik
graafikPLASMA eemaldab õhust:
looma karvad
kõõma
sigareti suitsu
hallitusbakterid
õietolmu
ebameeldivad lõhnad
viirused ja allergeenid

Filtreerimissüsteem on küll väga tõhus, kuid kindlasti ei ole see nii tõhus, et ta asendaks tolmuimejat. Eelkõige eemaldab plasma õhust mikrotolmu ja need ebatervislikud aineosakaesed, mida hingamisteede kaitseorganid ei suuda kinni pidada ja mis kahjustavad inimese organismi kõige rohkem.

Automaatne hooldussüsteem

ASYB seeria seinapaigaldusega mudelitel on sisemine kuivatussüsteem. Niiskuse eemaldamine siseseadmest kaitseb seadet ja ruumi ohtlike bakterite ja hallituse levimise eest.

Puhas seade võrdub puhas õhk!


Mida tähendab Arctic, Nordic, Polaris?

See on spetsiaalne talvevarustus õhusoojuspumpadele, mis annab oluliselt suurema töökindluse külma pakasega. Lisaks töökindlusele on eluiga nendel seadmetel pikem, kuhu on paigaldatud talvevarustus.
Talvevarustus koosneb:
75W põhjasoojenduskaablist, mis garanteerib, et sulatusvesi pääseb ka väga külma ilmaga seadmest kiiresti välja ning ei tekita jäätumist. Paljud müüjad ei paigalda sellist kaablit ja tänu sellele võib seade sootuks katki minna.
45W kompressorisoojenduskaablist, mis garanteerib, et õli oleks kompressoris alati soe. Just see garanteerib seadmele pika eluea.
spetsiaalne termostaat, mis juhib küttekaableid nii, et nad tarbiksid minimaalselt elektrit.